Kaffepannor i koppar

321962

KAFFEPANNOR, ALADÅBFORM, FORMAR, PANNOR, 7dlr, 18/1900-tal, varav en på trefot av smide,hantag i mässing höjd ca 5,5-25 cm

Brukslitage och bucklor

Metall, Allmoge

Monter 25

Kaffepannor i koppar

Budhistorik (4 bud)

1961926
450
1964886
1961926
1958744

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.