Salongsgrupp rokokostil

321951

SALONGSGRUPP, 6 dlr, rokokostil, 1900-talets först hälft, vitmålad, bestående av: trågsoffa, bord, 2 karmstolar, 2 stolar, soffans längd 185, bordets höjd 76 cm

Skador och slitage, klädsel med fläcka

Rum 22

Salongsgrupp rokokostil

Budhistorik (67 bud)
1964744
20 000
1964740
19 500
1964743
19 500
1964740
19 000
1964742
18 500

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.