Vicke Lindstrand för Kosta vas

321946

VICKE LINDSTRAND, vas, Kosta, sjögräsliknande dekor i grönt och brunt, signerad LU 2032 samt etsad stämpel LINDSTRAND KOSTA, höjd ca 20

Smärre bruksslitage

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 15

Budhistorik (18 bud)
1964987
1964958
3 800
1964958
2 800
1963583
2 600
1963583
1 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.