Tenn 5 dlr varav två stop två fat

321943

TENN, 5 dlr, varav två stop, två fat samt en skål, 1800-tal

Bruksslitage, bucklor, repor

Diverse, Inredning och husgeråd, Metall

Monter 14

Budhistorik (4 bud)

1963620
450
1957772
1963618
1957772

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.