Träsocklar för orientalisk keramik

321938

SOCKLAR / STÄLL, 16 st, snidat trä, sydostasien, 1900-tal, delvis genombruten dekor, olika modeller, diameter ca 8-23 cm

Torrsprickor, slitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Diverse

Monter 13

Budhistorik (15 bud)
1965126
950
1964870
900
1965123
850
1964870
1964448
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.