Gunnar Torhamn, skärgårdsmotiv

321937

GUNNAR TORHAMN (1894-1965) ''Hamnen 2'' Bohusläns skärgård, signerad Torhamn. olja på duk 54,5 x 65 cm.

Rum 8

Budhistorik (22 bud)
1964969
8 800
1965044
8 600
1964969
8 200
1965043
8 000
1964969
7 800

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.