Lykta

321930

LYKTA, 1900-talets slut, mässing och glas, lyktans höjd ca 46 cm

Brukslitage

Belysning, Taklampor

Rum 4

Lykta
Budhistorik (17 bud)
1965025
1 600
1960869
1960869
1 300
1964527
1960869

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.