Vägglampa Josef Frank

321929

JOSEF FRANK, vägglampa, modell "32389", mässing, Firma Svenskt Tenn, formgiven 1920-tal, rektangulärt väggfäste, skålformad skärm, mässing, höjd ca 17 cm.

Repor

Belysning, Vägglampor

Monter 15

Vägglampa Josef Frank

Budhistorik (21 bud)
1964831
1958646
1 400
1964829
1 400
1958646
1 300
1964828

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.