Vägglamap Josef Frank

321928

JOSEF FRANK, vägglampa, modell 2389, mässing, Firma Svenskt Tenn, runt väggfäste, skärm i mässing, höjd ca 35 cm

Slitage, repor

Belysning, Vägglampor

Monter 15

Vägglamap Josef Frank

Budhistorik (10 bud)
1964902
750
1964354
700
1960490
650
1959977
600
1960241
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.