Färglitografi Ulf Gripenholm

321927

ULF GRIPENHOLM, "Badare I", färglitografi, signerad och numrerad, Gripenholm, 9/150, bladstorlek 75 x 88 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 27

Färglitografi Ulf Gripenholm
Budhistorik (7 bud)
1965049
1965046
2 800
1961642
2 600
1958057
2 400
1957832

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.