Väggskåp

321916

VÄGGSKÅP, allmoge, 1800-tal, höjd 63, 53x26 cm

Slitage, senare bemålning, färgbortfall,

Möbler, Allmoge

Rum 12

Väggskåp

Budhistorik (8 bud)
1965028
650
1964960
600
1964960
550
1959493
500
1964959
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.