Karmstolar 1 par

321915

KARMSTOLAR, 1 par, blå plyschklädsel, betsad mahogny, sitthöjd ca 50 cm
Proveniens: M/N Verdi, byggd 1951, Genova, upphuggen 1977

Bruksslitage

Möbler, Nautica/Technica

Rum 20

Karmstolar 1 par

Budhistorik (25 bud)
1964799
3 200
1965132
1964799
2 800
1965131
2 600
1964799
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.