Fartygssoffa 2-sits

321914

FARTYGSSOFFA, 2-sits med förvaringslådor, betsad mahogny, blå plyschklädsel, längd ca 134 cm
Proveniens: M/N Verdi, byggd 1951, Genova, upphuggen 1977

Bruksslitage, märken

Möbler, Nautica/Technica

Rum 22

Fartygssoffa 2-sits

Budhistorik (36 bud)
1965003
4 800
1965007
4 600
1965003
4 400
1965006
4 200
1965003

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.