Sidebord gustaviansk stil

321912

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, kannelerad dekor med fleuroner, vit/blå lackerad, höjd 90, 190x46 cm, nyckel finns

Slitage och skador, nyckel bussningar saknas, löst lös till en dörr medföljer, nyckel finns

Rum 22

Sidebord gustaviansk stil

Budhistorik (23 bud)
1964795
1 700
1964794
1 600
1964793
1964792
1 400
1964790
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.