Karmstol

321910

KARMSTOL, art deco-stil, förkromad stomme, klädd i grått läder, armlän i lackad bok, total höjd 75 cm

Skador på stommen, slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Karmstol

Budhistorik (3 bud)

1964873
1964634
1964468

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.