Skrivbord i rokokostil

321909

SKRIVBORD, rokokostil, 1900-talets första hälft, bemålat, lådor i sarg, svängda ben, höjd ca 74, 107x60 cm,

Slitage, skador, ommålat,

Rum 5

Skrivbord i rokokostil

Budhistorik (9 bud)
1964931
1 400
1963839
1 300
1963170
1962468
1962324

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.