Skåp jugend

321908

SKÅP, omkring 1900, jugend, fanérat i mahogny, skuren dekor, beslag i mässing, invändigt med hyllor, höjd 189, 94x45 cm, nyckel finns

Fanérskador, slitage, lös del medföljer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skåp jugend

Budhistorik (13 bud)
1965068
1 300
1965065
1965067
1965065
1957532

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.