Skänk 1800-tal

321904

SKÄNK, 1800-tal, imitationsbemålad, med låda, höjd ca 75, 80x37,5 cm

Skador och slitage, senare gångjärn, äldre lagningar

Rum 4

Skänk 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
1965035
1 900
1965029
1 800
1965034
1 800
1965029
1 700
1964921
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.