Slagbord

321902

SLAGBORD, bemålad furu, 1800-tal, höjd 71, totallängd 169x98 cm

Bemålning med kraftigt slitage

Rum 22

Slagbord

Budhistorik (5 bud)
1964523
650
1964522
600
1963555
500
1960936
450
1960037

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.