Salgbord i furu

321901

SLAGBORD, furu, 17/1800-tal, höjd 73, totallängd 214x96 cm

Skador och slitage

Rum 8

Salgbord i furu

Budhistorik (36 bud)
1965109
5 800
1965104
5 600
1965103
5 400
1965102
5 200
1965099
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.