Soffa 1900-talets mitt

321900

SOFFA, 1900-talets mitt, rött skinn, underrede i teak, sitthöjd ca 40, 230x81 cm

Bruksslitage, fläckar

Rum 2

Soffa 1900-talets mitt

Budhistorik (45 bud)
1964214
9 200
1964217
9 000
1964214
8 800
1964212
8 600
1964209
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.