Fåtölj

321897

FÅTÖLJ, NK-bo, 1900-tal, märkt Ostrom Sweden, sadeljord samt böjträ, sitthöjd ca 38, 97x63 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Fåtölj

Budhistorik (22 bud)
1963765
2 600
1963766
2 400
1963765
1963743
1963764

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.