Bengt Ruda "Z-stolen"

321895

BENGT RUDA, "Z-Stolen", Triva-serien, NK, 1900-talets mitt, stomme i betsat trä, sitthöjd ca 35 cm

Stomme med märken, repor, bruksslitage

Möbler, Design

Rum 21

Bengt Ruda

Budhistorik (30 bud)
1964088
4 400
1964086
4 200
1964087
1964086
3 800
1964085
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.