Alexander Vasilenko färgserigrafi

321894

ALEXANDER VASILENKO (född 1965), "Blue Torso", färgserigrafi, signerad Vasilenko, daterad 172/240, ca 88x58 cm

Oramad

Rum 3

Budhistorik (10 bud)
1964918
1 800
1961884
1 700
1960131
1 600
1958494
1960130
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.