Alexander Vasilenko färgserigrafi

321892

ALEXANDER VASILENKO (född 1965), "Mona Lisa, färgserigrafi, signerad Vasilenko, daterad 170/240, ca 88x58 cm

Oramad

Rum 3

Budhistorik (13 bud)
1964935
1964784
1964815
1 900
1964784
1 800
1964813
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.