Alexander Vasilenko färgserigrafi

321890

ALEXANDER VASILENKO (född 1965), "Miro II", färgserigrafi, signerad Vasilenko, daterad 116/240, ca 88x58 cm

Fack 39

Budhistorik (6 bud)
1961885
1958531
1958530
900
1958529
750
1958528
650

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.