Alexander Vasilenko färgserigrafi

321889

ALEXANDER VASILENKO (född 1965), "Miro", färgserigrafi, signerad Vasilenko, daterad 118/240, ca 88x58 cm

Fack 33

Budhistorik (11 bud)
1964781
1964638
1 400
1961880
1 300
1957681
1961713

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.