Taklampa

321887

TAKLAMPA, 1900-tal, med 6 ljuskupor i opalglas, mässing samt svartmålat trä, höjd ca 70 cm

Bruksslitage, repor, bucklor

Belysning, Taklampor

Rum 4

Taklampa
Budhistorik (24 bud)
1963677
1 700
1963675
1 600
1963673
1963674
1963673
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.