Jordglob

321886

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, fot i bemålat trä samt axel i metall, höjd ca 58 cm

Kompletterade delar, bruksslitage

Diverse

Rum 11

Jordglob

Budhistorik (17 bud)
1963239
1 600
1964074
1963239
1 400
1964073
1 300
1963239

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.