Arkivskåp

321884

ARKIVSKÅP, omkring 1900-talets mitt, bemålat trä, handtag märkta med ''AB TEDECO'', höjd 139, 76 x 52 cm

Skador och slitage

Rum 18

Arkivskåp

Budhistorik (17 bud)
1963936
3 200
1963940
1963936
2 800
1963728
2 600
1962052
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.