Oljemålning

321883

GEORG LINDSTRÖM (född 1912-2006): "Skulpturalt", signerad Georg Lindström, olja på pannå, ca 122 x 33,5 cm

Rum 6

Oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1963807
1963809
1 900
1963807
1 800
1963808
1 700
1963807
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.