Karmstolar Eva Bruno Mathsson

321882

BRUNO MATHSSON, karmstolar, 1 par, "Eva", stämplad Firma Karl Mathsson Värnamo 1961, klädsel i sadelgjord

Sadelgjord med slitage, skador, slitage, trä med slitage och skador

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 2

Karmstolar Eva Bruno Mathsson

Budhistorik (11 bud)
1964101
1963508
3 800
1963384
3 200
1962228
1962076

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.