Johan Ossian Andersson oljemålning

321881

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Segelbåtar till havs, signerad J. Ossian, olja på duk, ca 50x74 cm

Rum 5

Budhistorik (13 bud)
1961571
2 400
1961564
1961564
1 900
1961325
1 800
1961563
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.