Sami Rinne

321880

SAMI RINNE (född 1971), Figurscener med djur, etsning, signerad, daterad 94 och numrerad E.A. 1/1, ca 33,5 x 37 cm.

Fack 22

Sami Rinne
Budhistorik

2015-08-05 kl 20:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.