Allan Egnell akvarell med täckvitt

321879

ALLAN EGNELL (1884-1960): "Konspiratörernas rum på Hufvudsta slott i Bellmans...", akvarell med täckvitt, signerad och daterad Allan Egnell 1925, ca 17,5x24,5 cm

Ej ramad, nålhål i marginaler

Konst, Äldre måleri

Rum 3

Budhistorik (1 bud)

1959788
2015-07-30 19:49:16

2015-08-05 kl 21:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.