Ivan Stern akvarell

321878

IVAN STERN (född 1975): Hamnmotiv med båt, akvarell, signerad, 23 x 33 cm.

Fack 17

Ivan Stern akvarell

Budhistorik (8 bud)
1964094
600
1964093
550
1963594
500
1963547
450
1962204

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.