James Coignard färgcarborundum

321877

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad och numrerad VI/XV, färgcarborundum, ca 65x50 cm

Fack 36

Budhistorik (13 bud)
1963572
2 600
1962989
2 400
1962772
1962271
1962271
1 900

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.