James Coignard

321875

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Visage-Silex: S, signerad och numrerad J. Coignard 36/60, färgcarborundum med collage, bladmått 58x44 cm, Edition Sonet, Stockholm, Litteratur: Bergström/Sonet 308

Fack 54

James Coignard

Budhistorik (6 bud)
1964339
1 300
1963771
1963548
1960128
950
1957591
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.