Skrivbyrå

321871

SKRIVBYRÅ, England, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, höjd 82, 86x47 cm

Skador nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Skrivbyrå

Budhistorik (7 bud)
1963797
600
1963734
550
1963734
500
1963794
450
1963734

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.