Schatull med likörservis

321866

SCHATULL med likörservis, 1800-tal, rotfanér samt inläggningar i bland annat mässing, bestående av; 4 flaskor med propp, 16 likörglas, nyckel saknas

Skador, lock går ej att stänga

Diverse, Glas

Rum 1

Schatull med likörservis

Budhistorik (13 bud)
1958702
3 800
1963703
3 600
1958702
3 400
1958037
3 200
1957728

Slutpris SEK:
3 800
387 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.