Oljemålning

321860

LASSE GÖRANSSON, "Blommor på terassen", signerad a tergo Lasse Göransson 1979, olja på duk, 92x73 cm

Rum 8

Oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1961320
1 400
1963722
1 300
1961320
1960126
1958281

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.