Karl Bergman olja

321859

KARL BERGMAN (1891-1965): Kustlandskap med solbelysta tallar, signerad K Bergman, olja på duk, 98x58 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Karl Bergman olja

Budhistorik (22 bud)
1964233
1 900
1961327
1 800
1964230
1 800
1961327
1 700
1964229
1 600

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.