Stig Jonzon oljemålning

321858

SITG JONZON (1913-87): "Stockholmsmotiv", olja på duk, signerad Stig Jonzon, 60x74 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 54

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1961326
1 700
1963684
1 600
1961326
1 300
1963511
1961326

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.