Frans Gard oljemålning

321856

FRANS GARD (1892-1978): Skärgårdstallar, signerad Gard, olja på pannå, ca 56 x 91,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Frans Gard oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1964326
1958613

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.