Matbord Nyrenässans

321851

MATBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérade i valnöt, svarvade detaljer, höjd 76, utfällbart total längd ca 443x134 cm

Slitage och skador

Möbler, Matbord

Rum 19

Matbord Nyrenässans

Budhistorik (24 bud)
1964336
5 800
1964334
5 600
1964334
5 400
1964335
5 200
1964334
4 800

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.