Lisa Larson

321849

LISA LARSON, plaketter, 2 st, glaserat stengods med reliefdekor

Slitage, nagg på baksidor

Keramik/Porslin, Design

Monter 15

Lisa Larson

Budhistorik (6 bud)
1963534
550
1962102
500
1962102
450
1958431
1958087

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.