Alf Wallander för NK möbelgrupp

321847

ALF WALLANDER för NK, 3 dlr, tidigt 1900-tal, jugend, soffa med bord samt blombord, brickmärkt, björk med intarsia

Bruksslitage, nyckel saknas

Möbler, Soffgrupper, Design

Rum 19

Budhistorik (20 bud)
1964207
14 000
1963383
13 500
1963383
11 500
1964067
11 000
1963383
10 500

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.