Skål silver 1800-tal

321845

SKÅL, silver, invändigt förgylld, Finland 1933, diameter ca 23, höjd ca 12 cm

Ändringar/tillägg
Tillverkningsår 1933

Silver, Övriga silverföremål

Monter 13

Skål silver 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1964003
1963654
1 400
1963528
1 300
1960046
1960045

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.