Fåtöljer

321844

BÖRGE LINDAU, BO LINDEKRANTZ, fåtöljer, 1 par, Lammhult, Modell S 70-4, designade 1967, stomme av stålrörskonstruktion, samt klädsel i textil, höjd 75 cm, bredd 62 cm, djup 65 cm.

Slitage,skador, fläckar, blekt,

Möbler, Design

Rum 20

Fåtöljer

Budhistorik (3 bud)

1960619
1960598
1958580

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.