Rökbord 1900-tal

321843

RAKBORD, 1900-tal, rotfaner, stativ i mahogny, 2 lådor i sargen, 45x46, höjd ca 75,5 cm

Slitage, sprickor, fanérskador, något rangligt

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Rökbord 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

1961954
2015-08-03 08:55:13

2015-08-05 kl 21:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.